>

Co dělat, když se pokazí display u čtečky elektronických knih?

Asi nic, bez ohledu, jak se Vám to stane. Já se čtečkou nic nedělal a najednou si jdu večer číst rozečtený román a funguje jen půlka obrazovky. Zbytek je rozmazaný, resp. zčárovatělý, takže nefunguje. Tak si říkám hurá, dostal jsem ji teď na Vánoce, takže je v záruce. Jenže ejhle – na display se záruka asi nevztahuje. Což je škoda, protože display čtečky je asi to první, co bych řekl že je nejzranitelnější.

Jinak jsem s ní byl maximálně spokojen. Na reklamaci ji tedy nesla přítelkyně, a tam jí již dopředu řekli, že to patrně neuznají. Ledaže by prý byla bouchlá baterie, co dokáže ten display prolomit. Takže jedna rada do života – pokud s ní třísknete nebo na ni sednete nebo ji zlomíte v baťůžku, ani to tam nenoste. Ale pokud k tomu došlo samovolně – stejně Vám to neuznají. Existuje plán B, čtečku prostě kuchnout, vytáhnout baterku, nějak ji vyzkratovat (autobaterie, z nějakého zdroje) opatrně zabalit zpět a jít na reklamaci.

To není návod pro ty, co si ji poškodili sami, ale pro ty, co si sedli večer o půl desáté a zbývá jim 30 stránek do konce knížky a přitom s ní nic nedělali.  Jako nic špatného.

Leave a Reply

  

  

  


osm × 8 =

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr