>

Film Divoši

Mimo seriálů jsem shlédl i další film na dvd s názvem Divoši, o kterém je i tento dnešní článek ;-).

Pokud by jste měli dvd v ruce, dozvěděli by jste se z něj následující informace o filmu, co jsou níže v citaci.

Trojnásobný držitel Oscara Oliver Stone přináší velkofilm plný napětí a vzrušení. V nablýskaném kalifornském přímořském městečku dva nejlepší kamarádi s úspěchem obchodují s marihuanou, což neunikne pozornosti brutálního mexického kartelu.

Přátelé se ocitají uprostřed války, ze které podle všeho nemůžou vyjít vítězně, přesto se do nerovného souboje vrhají, aby ochránili dívku, kterou oba milují.

V hlavních rolích filmu se představují Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Benicio del Toro a Salma Hayek.

Po shlédnutí (film je dlouhý 141 minut) musím říci, že to pro mě byla celkem nezáživná podívaná plná nudy a očekával jsem něco mnohem lepšího. Divoši mají na ČSFD.cz hodnocení 72%, které mi přijde naprosto mimo a reálně bych to viděl na 50 až 55%.

I samotný příběh (děj) filmu je takový všelijaký a příliš se mi nelíbil. Dva kamarádi, pěstitelé a prodejci marihuany se dělí (a to opravdu ve všech směrech) o jednu dívku, která oba údajně miluje. Následně na scénu vstupuje mexický drogový kartel, se kterým nechtějí spolupracovat a ten se je snaží donutit únosem jejich dívky, která si říká Ou.

Nechci být až příliš negativní (že se nelíbil mě neznamená, že to tak musí být u každého a nerad bych někoho třeba odradil), proto raději o filmu nic dalšího psát nebudu a bude lepší, když si názor vytvoříte sami jeho případným shlédnutím ;-).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2021
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr