>

Jak stáhnout video z Youtube bez nutnosti instalace dalších programů?

Určitě to znáte. Na Youtube najdete nějaký videoklip, nebo dnes i třeba rozsáhlejší video – seriál či výukový materiál. A potřebovali jste si ho uložit na disk. Youtube jako takové nic samo o sobě nenabízí. Je to logické, do videí se vkládají reklamy, takže záměrem Youtube je, aby uživatel vždy video sledoval online. Nicméně mobilní internet ještě není na takové úrovni a někdy je zkrátka jednodušší si video prostě uložit k sobě – na pevný disk nebo třeba flash disk.

Jsou na to i specializované programy, ty se ovšem musí instalovat a ne vždy je to od administrátora povoleno…Jednodušší je využití některé online služby. Představme si některé z nich:

Služba KeepVid je jednou z nich. Nabízí možnost uložení do několika formátů v různé kvalitě -FLV, MP4, WEBM – popř. umí stáhnout zvukovou stopu do MP3 či M4A. Použití je jednoduché – na Youtube najdete video, zkopírujete jeho link a vložíte do stránek KeepVid. Viz následující obrázek:

keepvid

 Další povedenou službou je SaveFrom.net. Zde je ještě jedna výhoda. Kromě transformace do rozličných formátů umí nejenom Youtube, ale i jiné úložiště, viz obrázek:

SaveFrom.net

Poslední službou, kterou si ukážeme je SaveDeo. Zde navíc ještě vidíte, kolik dat je třeba na požadovaný formát stáhnout – výhoda pro pomalejší připojení. Viz obrázek:

SaveDeo

Z těchto třech webů se již dá vybrat, vyzkoušejte, který downloader Vám sedí lépe a ten pak používejte:-)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


pět × 2 =

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2021
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr