>

Navštivte Aqualand Moravia

V nenápadné jihomoravské obci Pasohlávky byste asi netipovali, že sídlí nejmodernější relaxační centrum v republice, ale již od roku 2013, kdy byl otevřen Aquland Moravia tomu tak je.

Aquapark v Pasohlávkách je už svojí rozlohou obrovský, naplněný nejen několika bazény, ale především nepřeberným množstvím různých atrakcí, což ocení převážně mladí lidé.

Právě v atrakcích spočívá největší potenciál tohoto aquaparku, jejich délka je tu až dva kilometry.

Čeká na vás několik tobogánů, skluzavek, včetně těch úzkých vysokorychlostních nebo také moderní U-rampa. Nečekejte ale plynulý provoz, zejména o víkendech se dají očekávat velmi dlouhé fronty.

Velkým fenoménem se zdá být jezdění na tobogánech na člunech. Atrakce v Aqualand Moravia jsou také většinou pro více lidí, takže návštěva je vhodná spíše ve skupinách.

I bazény mohou veřejnost zaujmout. V tom „hlavním“ bazénu dosahuje voda 30° C, podobně se v hlavní hale nachází také dětský  bazén s teplotou 32° C.

Dále jsou tam dva relaxační bazény a whirpooly s teplotou vody 35° C, kde si můžete užívat v ráji bublinek, součástí bazénů je pochopitelně perličková masáž.

Ovšem i pro klidnější relaxaci je Aquland Moravia jako stvořený. Součástí budovy je také Wellnes Forum Romanum, což je unikátní areál 24 saun či různých procedur, najdete zde jmenovitě: caldarium, finskou saunu, infrasaunu, biosaunu, laconium, solnou lázeň, parní lázeň, ledovou studnu, Hammam, kryokomoru, koupelové vany Balneo, whirpool či Kneipovu lázeň.

Úžasným zážitkem je také návštěva venkovního bazénu na střeše aquaparku s výhledem na Pálavu (pojmenováno jako Pálava POOL), lehnout si můžete v přilehlé aroma odpočívárně či tepidariu.

Vstup do této wellnesové části vás přijde na stokorunový příplatek, počítejte také s tím, že se jedná o bezplavkovou zónu, takže po příchodu dostanete na půjčení prostěradlo, které si v převlékací kabince dáte kolem nahého těla.

Na návštěvu Aqualand Moravia je lepší si vyhradit celý den, který můžete zakončit v restauraci, která je součástí budovy aquaparku.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2021
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr