>

Nefunguje sušička prádla?

Přestavala Vám z ničeho nic fungovat sušička? Závadu nepodceňujte.

Nejčastější problém vzniká ucpáním filtru prachem, který vzniká sušením prádla. Každá sušička má minimálně tři filtry, které je nutné pravidelně čistit (doporučuji po každém sušení).  Jednou za 14 dní doporučuji pomocí vysavače vysát mikroprach, který i přes filtry pronikne k žebrování topícího tělesa a ucpává jej. Pokud cítíte, že je vlhký, nechte ten kryt otevřený, aby došlo k uschnutí i této části.

Závady vznikají nejčastěji špatnou údržbou – ucpané sítko přívodu vody (elektroventil), ucpané filtry, poškozené čerpadlo, manžeta sušičky…

Uvažujete o pořízení nové sušičky? Určitě nebudete litovat! Obzvláště pokud nemáte dost místa na sušení prádla za nepříznivého počasí. Vybírat se snažte dle co nejnižší energetické spotřeby (ideálně ty co mají tepelné čerpadlo) a dostatečnou kapacitu (prádlo je, tak méně pomačkané).
Musím upozornit, že sušením prádla v sušičce dochází k velkému opotřebení prádla (prádlo ztrácí barvu). Doporučuji oblečení obracet.

  • Ideální řešení pro alergiky a majitele zvířecích miláčků.
  • Prádlo je měkké i bez aviváže a zvířecích chlupů.
  • Prádlo nebude pomačkané když okamžitě po dosušení prádlo vyjměte a jdete skládat. Jakmile se vám pračka sama vypne, začne se prádlo logicky mačkat.
  • V sušičkách se nedají sušit boty. Jedině, že si zakoupíte speciální sušák, který botám zabraňuje, aby otevřeli dveře.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr
TASK - Accounting Services In Singapore