>

Cesta na tajuplný ostrov 2

Přesto mě Cesta na tajuplný ostrov 2 celkem mile překvapil, jelikož se jedná o takový rodinný oddechový filmík s občasným humorným zpestřením. Nepatřím sice mezi velké nadšence sci-fi, ale v tomto případě mi to ani moc nevadilo, jelikož mě zaujal příběh (ve kterém hrají klíčovou roli knihy od Julese Verna, které jsem jako školák rád hltal) a celkově i zpracování. Přeci jenom, kde uvidíte někoho létat na dvoumetrové včele, slona liliputa a úhoře většího jak žralok z čelistí ;-).

Oficiální text distributora má následující podobu, kterou přidávám v citaci.

V tomto pokračování celosvětově úspěšného filmu „Journey to the Center of the Earth,“ z roku 2008 nové rodinné dobrodružství filmu „Journey 2: The Mysterious Island“ ve formátu 3D začíná tím, že mladý Sean Anderson (Josh Hutcherson, který hrál v této roli i v předchozím filmu) dostane zakódované tísňové volání ze záhadného ostrova, z míst, kde by se žádný ostrov nacházet neměl.

Je to místo, kde jsou zvláštní formy života, hory ze zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajemství. Nový nevlastní otec Hanka (Dwayne Johnson) není schopen syna zadržet a tak se s ním raději vydá na společnou výpravu.  Společně s pilotem helikoptéry (Luis Guzman) a jeho krásnou a rozhodnou dcerou (Vanessa Hudgens), se vydají hledat ostrov, zachránit opuštěné obyvatele ostrova a také uniknout seizmickým vlnám, které tlačí ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova byly navždy pohřbeny v moři.

Co se týče filmu, tak by mě zajímalo, proč dostal název Cesta na tajuplný ostrov 2, když defakto jednička k tomu neexistuje, jelikož v prvním filmu kromě hlavního hrdiny (Joshe Hutchersona) nehraje nikdo z tohoto dílu a mnohem logičtější by mi přišel pouze název Cesta na tajuplný ostrov, ale to je pouze takový detail.

Pokud nemáte cca hodinu a půl co dělat a rádi by jste na něco příjemného koukli, tak vám tento film mohu vřele doporučit.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr