>

Co je Stovkomat a jak mi pomůže?

Že je Stovkomat klonem anglicky psaného fiverru.com je jasné. Je mu podobný i svým vzhledem. Ovšem Stovkomat mluví pěkně česky. Já na něm sice nic neprodávám, ale celkem často tam kupuji. Různé věci, co potřebuju hlavně na internetové podnikání. Je to jednoduché. Prostě si dobijete kredit – přes PayPal, PayU, bankovním převodem, nebo pomocí přímé platby VISA kartou. Já používám hlavně kartu a PayPal – velice rychlé. No a pak už jen naleznete službu, která se Vám hodí.

Vše je členěno do rubrik, takže svoji službu jistě naleznete. A pokud ji chcete poskytnout, zrovna tak. Samozřejmě Stovkomat není charita, takže si něco vezme pro sebe, ale i tak jsou ceny slušné. Za 150 Kč se dá koupit věc/služba, kterou byste dohromady prostě nedali. Než začneme se super službami, podíváme se Stovkomatu trošku více na zoubek.

Stovkomatu nechybí tzv. FAQ, takže si je rozebereme, resp ukážeme, jak vypadají – jsou stručné a jasné:

Co je to Stovkomat.cz?

Jak zakoupit Job?

Jak dobít svůj účet?

Koupil jsem Job, ale prodávající o tom neví.

Dodaný Job se mi nelíbí a chci ho reklamovat.

Jak začít prodávat?

Jak zjistit, zda někdo zakoupil můj Job?

Jak odevzdat hotovou práci?

Kde zjistím, kolik jsem si již vydělal(a)?

Jak si můžu zažádat o výplatu?

Je možná výplata i jiným způsobem než na PayPal?

Dnes se chystám koupit zbrusu nový účet na DROPBOXU, kde dostanu 22 GB prostoru. To je super na rodinná fota, nikdo neví, kdy Vám klekne harddisk, ne? Takže jsem službu koupil tady a nyní vlastním 22 GB na DROPBOXU. Zde si ukládám data, která chci mít online a pořád. Pokud Vám to nestačí, zkuste tento speciální web, který je klonem DROPBOXU a nabízí až 100GB v základu. Za 150 Kč.

Stovkomat plánuji používat i do budoucna, na nic lepšího jsem zatím nedošel (kromě teda fiveru).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


osm − 4 =

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr