Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Film Slečna nebezpečná

Dnes se mi do rukou dostala komedie s názvem Slečna nebezpečná, tak jsem se rozhodl hned tento filmík shlédnout a popravdě, kromě sexy Katherine Heiglové, což je hlavní hrdinka nebylo na co moc koukat. Na to, že to měla být komedie, tak jsem značně postrádal to, co komedie má mít a to nějaký ten vtip. Občas jsem se tedy pousmál, ale na komedii vážně nic moc.

Od distributora si opět jako již tradičně půjčím v citaci shrnutí děje.

Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů.

Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád…

Další, co Slečna nebezpečná postrádá je vlastně jakýkoliv smysluplný děj, jelikož nebýt to film, ale realita, tak je Plumová mrtvá během dvou minut s tou svou doslova demencí :-). Navíc má pocit, že jsem již několik filmů s podobným dějem viděl a tak bych řekl, že možná dorazila trochu krize do Hollywoodu, když už i tam kopíruje jeden od druhého. Pak se diví, že to tak dělá mraky lidí ;-).

Nechci nikoho odrazovat, ale pokud máte na výběr, tak svých 91 minut věnujte něčemu jinému a lepšímu, než tomuto filmu. Já díky svému zdravotnímu stavu nemám moc na výběr, tak nepohrdnu ani touto blbostí, ale když to mám opravdu objektivně zhodnotit, tak za normálních okolností bych na to asi vůbec ani nekoukal. Ještě vás nemohu ochudit o trailer, tak ho najdete jako vždy níže ;-).

Film Slečna nebezpečná
Přesunout se na začátek