>

Hledáte informace o SEO, marketingu a vydělávání peněz na internetu a nevíte kde začít?

Tady tímto si prošel každý uživatel internetu, co to s ním myslí vážněji, než klábosení na Facebooku. Vážněji myslím stav, kdy se chcete zapojit do vydělávání peněz pomocí internetu. Nenechte se zmást mámivými povídkami některých úspěšných podnikatelů, že o internetu vlastně nic nevědí, neřeší SEO, neřeší marketing, nepotřebují reklamu, že prostě peníze leží na internetu na zemi a oni se pro ně jen ohnuli. Ano existují, ale 99% lidí si svůj úspěch prostě muselo vydřít, museli přečíst spoustu literatury (ať už online nebo offline) a naučit se ovládat spoustu technik na internetu. Tito reálnější podnikatelé si to někdy nechávají pro sebe (pokud mají super byznys a cítí se ohroženi konkurencí, tak proč taky ne) a někdy o svém podnikání píší více či méně úspěšné blogy.

Ovšem těchto blogů jsou desítky a procházet denně 40 stránek, zda na nich není nějaká nová informace, je celkem zdlouhavé a časově náročné. Proto vznikly stránky http://RSS4.BIZ. Zde je momentálně zastoupeno asi 50 nejznámějších blogerů, co píší o svém internetovém podnikání (často velmi otevřeně) a nebojí se sdílet některé základní techniky SEO, jak dostat stránky do vyhledávačů, jak udělat web, co na něj budou lidi chodit a jak na tom celém vydělat. Je to takový rozcestník, který se každou hodinu “dívá” na jednotlivé blogy zda něco nepřibylo, zda tam není nějaký nový článek. Zobrazí jeho začátek a pokud se Vám líbí, je možné si kliknutím článek dočíst na originál webu.

Tím Vám odpadá bloumání ve vyhledávačích jako Google či Seznam, kdykoliv se mrknete, hned vidíte co přibylo a můžete si číst, co Vás zajímá. V současnosti web obsahuje cca 8000 odkazů na na jednotlivé články z těchto několika desítek webů. Proč byl zvolen tento název webu? Jednak je krátký a jednak je zapamatovatelný. Dá se číst takhle: “RSS pro Byznys“, tj. číslo 4 představuje anglické “for” a biz je doménová koncovka pro bussiness domény. Takže ukážeme si hlavní stránku, jak vypadá nyní.

RSS pro Byznys

Nahoře je klasické menu, pod tím nějaká reklama a ještě níže je výpis posledních článků. Vpravo ve sloupci jsou kategorie, tj. vlastně setříděné zdroje článků dle cílového webu (jednotliví blogeři) a ještě více vpravo je kontaktní formulář, kam můžete něco sdělit majiteli webu, zejména pokud píšete nějaký nový blog o internetovém podnikání anebo jste na nějaký zajímavý blog narazili a rádi byste ho zde viděli. V kalendáři příspěvků můžete listovat a podívat se, jaké články byly uveřejněny třeba 1. ledna 2014 – listovat jde až do počátku webu.

Pokud kliknete na nějakého autora, zobrazí se Vám zase všechny jeho příspěvky od doby, co byl jeho blog přidán. Velice jednoduché a funkční (snad :-)). Takže tady doporučuji všem, co chtějí podnikat na internetu a dozvětět se nějaké know how, začít. Samozřejmě internet je velká studnice informací, určitě poctivě hledejte na Google další věci, ale toto je na ranní a večerní přehled ideální – velmi rychlé. Stránka má samozřejmě i svůj Twitter účet, takže pokud chcete dostat TWEET pokaždé, když je přidán nový článek, není problém odebírat z @rss4biz resp. z http://twitter.com/rss4biz. Vše probíhá zcela automaticky, jak již bylo napsáno, články se tu objeví nejpozději do hodiny po publikaci na zdrojovém webu autora – odborníka na internet a podnikání na něm.
.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


5 + pět =

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr