>

Kde najít videa o lovu zvěře?

Jedná se o weby zejména pro myslivce a popř. přátele lovu. Lov je jen humánní usmrcení zvířete, mnohdy i přemnožené zvěře, v dnešní době tedy zejména černé. Asi nejlépe je hledat na youtube, kde se zadá název zvěře, potom asi slovo “lov” a dá se vyhledávání. Úskalí jsou ovšem značná. Z tuzemska je relativně málo videí, jsou cizojazyčná a slovo “kanec” se řekne jinak v Norsku, i když lov probíhá stejně. Stejně tak “lov” není úplně to pravé slovo.

Jak tedy videa o lovení zvěře najít? Jedna dobrá stránka na českém internetu to umožňuje. Videa přibývají postupně, ale přibývají, většinou s krátkým komentářem, o co na na videu vlastně jde. Prohlédněme si nyní hlavní stránku webu Lovim.cz, tak jak vypadá.

Lovím.cz

Vlevo je hlavní menu videí, zatímco vpravo jsou obecné věci o zvěři, co se na stránkách vyskytuje. Videa přibývají, leč český repertoár je v koncích a bere se ze zahraničního. Ovšem vždy je připojen popisek, o jaké zvíře vlastně jde a kde se dá lovit.

 

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr