>

Není kam utéct

Není kam utéct svým dějem nepatří mezi nějaké průkopníky, jelikož je to typický film, kde je parta lidí uprostřed končin, které jsou daleko od civilizace a nahání je parta šílenců. I přesto na pár drobných detailů je to celkem dobrý film, na který se dá kouknout.

Přidávám oficiální popis děje od distributora v citaci.

Když se parta mladých horolezců rozhodla zdolat jeden z mohutných skalních masivů, všichni se těšili na náročný výstup, při kterém jejich těla zaplaví pořádná dávka adrenalinu. Nemohli tušit, že je uprostřed hor Skotské vysočiny čeká nerovný souboj.

Při přechodu horského hřebene objevili podzemní skrýš a v ní uvězněné malé děvčátko. Osvobozením srbské dívenky z rukou únosců pro všechny začíná děsivé dobrodružství, na které ti, co přežijí strastiplnou cestu zpátky do civilizace, nikdy nezapomenou…

V hlavní roli strhujícího příběhu odehrávajícího se uprostřed překrásné horské scenerie se nám představí Melissa George. Do jedné z dalších rolí obsadil anglický režisér Julian Gilbey populárního českého herce Karla Rodena.

O filmu Není kam utéct by se dalo říci i to, že se jedná o takové dějové spojení dobrodružného survivalu a thrillerové zápletky, kde únosci nestojí o žádné svědky a jsou ochotní udělat vše proto, aby je odstranili. Začátek filmu je takový vlažnější, tak s tím musíte počítat. Sám jsem měl chvilkami nutkání se přestat dívat, jelikož mě to moc nenadchlo, ale s přibývajícím časem (film trvá 99 minut) film graduje ;-).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr