>

Recenze aplikace Bluestacks – emulátor Android

Bluestacks je aplikace pro PC, která bezpečně dokáže naemulovat jakoukoliv aplikaci pro Android (a to jakékoliv). Jedná se o aplikaci, která je tady pro ty, kteří si nechtějí zahltit telefon instalacemi, které pak stejně vymažou.

V počítači a ještě k tomu v aplikaci před se jen překáží méně než v mobilu, kde je místa podstatně méně než v PC.

Nacházíme se na webu provozovatele emulátoru, ten je zpracován mimochodem celkem hezky a ani ne příliš složitě. Na hlavní stránce na Vás kouká pár screenshotů aplikace a to hlavní – odkazy ke stažení (jak pro uživatele Windows XP/VISTA/7/8, tak, pro uživatele Mac OsX).

Instalace aplikace chvíli trvá, a kromě zástupce aplikace vytvoří i systémovou knihovnu, do které se ukládají nainstalované aplikace. Instalace Vám bude zpříjemněna náhledy aplikací, které by jste si mohli zkusit nainstalovat (jako třeba Subway Surfers, Fruit Ninja…), které se mění.

Úvodní část aplikace se zaměřuje, po prvním spuštění na zobrazení aplikací, co by jste si mohli nainstalovat.

Pokud vyhledáte aplikaci, můžete ji rovnou nechat nainstalovat, ale budete přesměrováni na aplikaci Google Play.

Po kliknutí na Nainstalovat (znovu) se již aplikace převezme a nainstaluje, ovšem za předpokladu, že počítač s emulátorem je připojen k internetu.

Pokud se aplikace převezme a nainstaluje, můžete si vybrat zda ji otevřete nebo ji necháte odinstalovat.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr