>

Recenze filmu Project X

Project X je další teanegerská komedie, tedy nic náročného, na co bych musel koukat celou dobu a odvádělo by mě to od práce. V porovnání s prvním filmem je tato komedie výrazně slabší, přesto se u ní též zasmějete ;-).

Oficiální text distributora je tentokrát velice stručný a o příběhu (ději) toho moc neprozradí, přesto ho sem dávám v citaci.

Tři studenti střední školy se pokusí vylepšit si reputaci ve škole. Dostanou nápad, který nejdřív vypadá nevinně. Uspořádají večírek, na který nikdo nezapomene, ale už nejsou připraveni na to, co po něm následuje.

Informace se rychle šíří, protože sny jsou zničeny, záznamy jsou poškozeny a legenda je zrozena. „Projekt X“ je varováním pro rodiče a pro policii po celém světě.

Když shrnu děj filmu po svém, tak je to takový ten typický příběh tří ne příliš oblíbených studentů, kteří využijí toho, že jednomu z nich je 18 a má narozeniny a při té příležitosti odjedou jeho rodiče na víkend pryč, tak mají sami pro sebe jejich dům. Rozhodnou se uspořádat párty, která se jim trochu vymkne (trochu víc) z kontroly a při té příležitosti zničí půlku ulice ;-).

Při přípravě párty dbají opravdu na vše do detailu a mají dokonce i luxusní ochranku, která se skládá ze dvou rádoby bouchačů :-D. Mimochodem, je jim cca 12 let a hrají si na nějakou super luxusní ochranku, asi něco jako mají různé celebrity :-). Tato komedie nebude zajisté pro všechny diváky a myslím si, že se může najít i velké množství těch, kterým se film líbit nebude. Mě osobně se celkem líbil (nejsem obzvláště náročný divák).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr