>

Recenze Jack a Jill

Dneska se mi nechtělo nic moc dělat, tak jsem se rozhodl číhnout na nějaký filmík a jelikož jsem celkem dlouho neviděl žádnou komedii, rozhodl jsem se pro film jménem Jack a Jill s Adamem Sandlerem v hlavní roli. Ten by u mě vždy brán jako taková záruka celkem dobré komedie. Bohužel, tentokrát tomu tak zrovna nebylo a jsem z tohoto filmu celkem zklamán, ale tím neříkám, že jsem se u toho občas zhluboka nezasmál. Schválně koukněte sami a uvidíte.

Já si myslím, že měl ostatní filmy mnohem lepší, ale to může být i věcí názoru. Na cfds.cz má sice hodnocení pouhých 44%, ale na to nikdy moc nekoukám a rád si vždy udělám názor sám. Sandler v tomto filmu hraje dvojroli bratra a sestry (mimochodem, vypadá opravdu příšerně jako ženská). Jack žije spořádaným životem, má rodinu (manželku hraje Katie Holmesová) a Jill je jezdí každý rok na Den díkuvzdání navštívit, z čehož Jack není nikdy moc nadšen (popravdě se mu moc nedivím, já mít dvojče jako je Jill, tak se snad raději picnu :-D). Návštěva je obvykle jen přes víkend, ale tentokrát se to zvrtne rovnou na celý měsíc!

Během této doby se Jackovi obrátí život absolutně na ruby a Jack po většinu času nedělá nic jiného, než že se snaží Jill zbavit. Bohužel, Jack pracuje jako vedoucího reklamní agentury a má za úkol přemluvit oskarem oceněného Al Pacina k natočení nové reklamy. Osobně to moc nechápu, ale Al Pacino se bezhlavě zamiluje do Jackovi sestry Jill, tak Jackovi nezbude nic jiného, než Jill ještě chvilku přetrpět a využít jí pro získání Al Pacina pro svojí reklamu. Nakonec vše dobře dopadne a Jack a Jill k sobě najdou cestu a své předchozí rozhádané období zažehnají.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr