Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Film Paranormal activity 3

Včera jsem konečně viděl film Paranormal activity 3 na který jsem se docela těšil. Po předešlých dvou dílech jsem byl zvědav o čem to bude tentokrát. Paranormal activity (první díl) byl takový pro mě celkem o ničem, jelikož půl filmu se tam nic moc nedělo a nějaké to rozuzlení přišlo až pomalu na konci, ale nakonec celkem dobrý a film se mi líbil.

Paranormal activity 2 bylo defakto vysvětlení toho, co se odehrávalo před prvním dílem, následně příběh pokračoval samostatně a na konci byl provázán opět s jedničkou. Tento druhý díl se mi líbil více jak zmíněná jednička. Proto, když jsem zjistil, že je i Paranormal activity 3, byl jsem doslova nadšen, ale popravdě, to mi dlouho nevydrželo (maximálně do shlédnutí). Třetí pokračování je alespoň v mích očích nejslabším natočeným kouskem.

Dějově by se dalo říci, že patří jakoby první díl, jelikož je na něm zachycené dětství Katie a Kristi. Abych byl bližší, jedná se o rok 1988. Díl jedna a dvě se odehrávají v roce 2010! Na jednu stranu je dobře, že filmaři začali obráceně, jelikož si myslím, že by se jinak ani ke třem dílům nakonec nedostali a docela se i modlím, aby někoho nenapadlo natočení dalšího dílu. Bohužel, jak to vypadá, mé přání zůstane nevyslyšeno a letos by se mělo začít točit a 19.10.2012 by měla být premiéra (zdroj:imdb.com).

O čem tedy vlastně je Paranormal activity 3? Průběh je stejný jako vždy, dům, Katie a Kristi pohromadě jako děcka, jejich máma a přítel od mámy (vášniví kameraman na VHS). Kristi má pomyslného kamaráda Tobiho (démon, monstrum, nebo jak to nazvat co to vlastně řádí ve filmu). Po nainstalování kamer (ložnice, obývák a dětský pokoj) se začnou dít anomálie a pomalu a jistě začíná teror, který graduje víc a víc.

Denis (přítel mámy Katie a Kristi) nejprve natočí zemětřesení (mimochodem předtím chtěli točit s mámou nepřístupný film, než je zemětřesení přerušilo :-)) Jak se dům otřásá, padá ze stropu prach, který vytvoří siluetu postavy a kamera to zachytí. Denis si přehrává záznam ze zemětřesení a na tuto skutečnost upozorní Julii (jméno matky holek). Ta tomu samozřejmě nedává žádnou váhu. Pak se odehrávají další a další věci, které nebudu všechny popisovat, abych to zkrátil.

Ke konci filmu odjedou všichni k Juliině matce (babičce holek) po tom, co už i Julie pozná, že se v domě něco divného děje. Přesunem si moc nepomohla. Babička (čarodějnice nebo co je) jí nakonec i s Denisem zabije! Takže, když to suma sumárum shrnu, jediné relativně normální postavy zemřou ve trojce (předvoj předešlých dílů) a ty švihnuté přežijí (holky).

A to v prvním a druhém díle holky vzpomínají jak byla jejich matka blázen! I když se mi Paranormal activity 3 příliš nezamlouvalo, přesto minimálně za jedno shlédnutí to stojí (existují i mnohem a mnohem horší filmy).

Film Paranormal activity 3
Přesunout se na začátek