>

Film Paranormal activity 3

Včera jsem konečně viděl film Paranormal activity 3 na který jsem se docela těšil. Po předešlých dvou dílech jsem byl zvědav o čem to bude tentokrát. Paranormal activity (první díl) byl takový pro mě celkem o ničem, jelikož půl filmu se tam nic moc nedělo a nějaké to rozuzlení přišlo až pomalu na konci, ale nakonec celkem dobrý a film se mi líbil.

Paranormal activity 2 bylo defakto vysvětlení toho, co se odehrávalo před prvním dílem, následně příběh pokračoval samostatně a na konci byl provázán opět s jedničkou. Tento druhý díl se mi líbil více jak zmíněná jednička. Proto, když jsem zjistil, že je i Paranormal activity 3, byl jsem doslova nadšen, ale popravdě, to mi dlouho nevydrželo (maximálně do shlédnutí). Třetí pokračování je alespoň v mích očích nejslabším natočeným kouskem.

Dějově by se dalo říci, že patří jakoby první díl, jelikož je na něm zachycené dětství Katie a Kristi. Abych byl bližší, jedná se o rok 1988. Díl jedna a dvě se odehrávají v roce 2010! Na jednu stranu je dobře, že filmaři začali obráceně, jelikož si myslím, že by se jinak ani ke třem dílům nakonec nedostali a docela se i modlím, aby někoho nenapadlo natočení dalšího dílu. Bohužel, jak to vypadá, mé přání zůstane nevyslyšeno a letos by se mělo začít točit a 19.10.2012 by měla být premiéra (zdroj:imdb.com).

O čem tedy vlastně je Paranormal activity 3? Průběh je stejný jako vždy, dům, Katie a Kristi pohromadě jako děcka, jejich máma a přítel od mámy (vášniví kameraman na VHS). Kristi má pomyslného kamaráda Tobiho (démon, monstrum, nebo jak to nazvat co to vlastně řádí ve filmu). Po nainstalování kamer (ložnice, obývák a dětský pokoj) se začnou dít anomálie a pomalu a jistě začíná teror, který graduje víc a víc.

Denis (přítel mámy Katie a Kristi) nejprve natočí zemětřesení (mimochodem předtím chtěli točit s mámou nepřístupný film, než je zemětřesení přerušilo :-)) Jak se dům otřásá, padá ze stropu prach, který vytvoří siluetu postavy a kamera to zachytí. Denis si přehrává záznam ze zemětřesení a na tuto skutečnost upozorní Julii (jméno matky holek). Ta tomu samozřejmě nedává žádnou váhu. Pak se odehrávají další a další věci, které nebudu všechny popisovat, abych to zkrátil.

Ke konci filmu odjedou všichni k Juliině matce (babičce holek) po tom, co už i Julie pozná, že se v domě něco divného děje. Přesunem si moc nepomohla. Babička (čarodějnice nebo co je) jí nakonec i s Denisem zabije! Takže, když to suma sumárum shrnu, jediné relativně normální postavy zemřou ve trojce (předvoj předešlých dílů) a ty švihnuté přežijí (holky).

A to v prvním a druhém díle holky vzpomínají jak byla jejich matka blázen! I když se mi Paranormal activity 3 příliš nezamlouvalo, přesto minimálně za jedno shlédnutí to stojí (existují i mnohem a mnohem horší filmy).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr