>

Jak získat MP3 zvukový soubor z videa umístěného na Youtube bez nutnosti instalace dalších programů?

Určitě to znáte. Na Youtube jste našli nějaké video, například videoklip a rádi byste z něj získali jen zvuk, zvukovou stopu. Tu byste rádi uložili do formátu MP3 a nahráli si ji do Vašeho telefonu, na flashdisk anebo prostě pouze poslouchali jen tak na počítači. Pokud sedíte u počítače, tak je to skoro jedno, pouštět si ji můžete i přes Youtube na pozadí, nicméně je to málo pohodlné a do mobilních zařízení se to nehodí už vůbec. Jak tedy na to? Jak dostat zvuk z Youtube videa do MP3? Existuje spousta programů, které to umožňují, ovšem je třeba je nainstalovat.

Ne vždy však sedíte u svého počítače s právy instalovat software, navíc každý instalovaný program zabírá v počítači jisté místo a kdo si má pořád pamatovat, kde ho hledat. Naštěstí existuje i online řešení, kde si z videa na Youtube vytáhnete zvuk a uložíte do počítače ve formátu MP3 velmi rychle a snadno. Stačí se podívat na stránky Youtube-mp3.org. Ještě než se tam podíváte, ukážeme Vám na obrázcích jak na to.

Youtube crazy frog

V našem případě jsme si vybrali veselou písničku se žabákem jako variantu písně Popcorn. Důležitá je ta adresa v adresním řádku – http://www.youtube.com/watch?v=jwI1j7sslYI – tu si zkopírujeme přes CTRL+C do schránky. Nyní najedeme na výše uvedenou adresu Youtube-mp3.org. Tam uvidíme zhruba toto:

Youtube-mp3.org

Toho, že je tam už vložená nějaká adresa si nevšímáme, vymažeme ji a přes CTRL+V vložíme svoji adresu videa, ze kterého chceme získat zvukové MP3 a stiskneme Convert Video. Za několik ekund se objeví následující obrazovka:

youtube-mp3.org_convertPak už stačí pouze kliknout na Download a námi vytvořená MP3 se uloží do počítače. Zde již záleží na Vašem nastavení, kam si to uložíte. Někdo si to ukládá rovnou do Stažené soubory, někdo má nastaveno, aby se ho počítač vždy zeptal, kam to chce uložit. Ze všech online aplikací na internetu je tato nejrychlejší a nejpohodlnější. Ať Vám dobře slouží.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


pět + 9 =

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr