>

Kde najít videa o lovu zvěře?

Jedná se o weby zejména pro myslivce a popř. přátele lovu. Lov je jen humánní usmrcení zvířete, mnohdy i přemnožené zvěře, v dnešní době tedy zejména černé. Asi nejlépe je hledat na youtube, kde se zadá název zvěře, potom asi slovo “lov” a dá se vyhledávání. Úskalí jsou ovšem značná. Z tuzemska je relativně málo videí, jsou cizojazyčná a slovo “kanec” se řekne jinak v Norsku, i když lov probíhá stejně. Stejně tak “lov” není úplně to pravé slovo.

Jak tedy videa o lovení zvěře najít? Jedna dobrá stránka na českém internetu to umožňuje. Videa přibývají postupně, ale přibývají, většinou s krátkým komentářem, o co na na videu vlastně jde. Prohlédněme si nyní hlavní stránku webu Lovim.cz, tak jak vypadá.

Lovím.cz

Vlevo je hlavní menu videí, zatímco vpravo jsou obecné věci o zvěři, co se na stránkách vyskytuje. Videa přibývají, leč český repertoár je v koncích a bere se ze zahraničního. Ovšem vždy je připojen popisek, o jaké zvíře vlastně jde a kde se dá lovit.

 

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr