Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Jak uspět při posílání hromadných emailů při email marketingu a oslovování potencionálních zákazníků?

Byl o tom sepsán nádherný dokument, začástek tedy citujeme zde:

Věděli jste, že pro mnoho stránek jsou e-maily důležitějším zdrojem nových zákazníků než všechny ostatní formy marketingu jako například PPC či optimalizace pro vyhledávače? I přes tento fakt mnoho českých firem stále nemá vypracovanou žádnou strategii e-mail marketingu, a pokud už e-maily svým kontaktům rozesílají, nedělají to většinou efektivně a cíleně. E-maily od takových společností pak často lidé označují jako SPAM a nečtou je. Cílem této elektronické knihy je ukázat majitelům stránek a lidem, kteří mají na starosti marketing, jak mohou využít všem dobře známý komunikační nástroj e-mail pro získání mnoha nových zákazníků formou, která nebude obtěžující, naopak vybuduje bližší vztah s vašimi kontakty a pomůže jim v rozhodování, zda koupit vaše zboží či využít vašich služeb.
Kniha „Jak uspět při e-mail marketingu“ vám odhalí, jak můžete dělat e-mail marketing efektivně a jak pomocí něj nastavit komunikaci. Podíváme se na e-mailing jako součást obsahové strategie a na různé typy e-mailů, které můžete rozesílat. Dozvíte se, jak e-mail využít v různých částech nákupního cyklu zákazníka. Společně vybereme vhodný program, který vám rozesílání e-mailů zjednoduší a automatizuje. Díky knize se vyvarujete nejčastějších chyb a naučíte se testovat rozesílání e-mailů pro zvýšení efektivnosti této formy internetového marketingu. Podíváme se také na způsoby, jak můžete rozšiřovat svoji databázi kontaktů o nové zájemce a jak vytvořit vlastní e-mailovou strategii. Přeji vám mnoho úspěchů s e-mail marketingem a věřím, že vám tato kniha pomůže zařadit se mezi úspěšné firmy, které umí využít potenciál e-mailu na internetu a díky němu získat více zákazníků než jejich méně schopná konkurence.
Tolik zní úvod bezplatné publikace, kterou si po zadání mailu můžete stáhnout zde na Včelišti.

Věřím, že Vám všem dá hodně jako mně a naučíte se základům posílání hromadných zpráv pro cílené uživatele. Velice  si vážím autorů této epublikace, protože obvykle se za podobné informace dost platí…

Jak uspět při posílání hromadných emailů při email marketingu a oslovování potencionálních zákazníků?
Přesunout se na začátek