Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Jak stáhnout video z Youtube bez nutnosti instalace dalších programů?

Určitě to znáte. Na Youtube najdete nějaký videoklip, nebo dnes i třeba rozsáhlejší video – seriál či výukový materiál. A potřebovali jste si ho uložit na disk. Youtube jako takové nic samo o sobě nenabízí. Je to logické, do videí se vkládají reklamy, takže záměrem Youtube je, aby uživatel vždy video sledoval online. Nicméně mobilní internet ještě není na takové úrovni a někdy je zkrátka jednodušší si video prostě uložit k sobě – na pevný disk nebo třeba flash disk.

Jsou na to i specializované programy, ty se ovšem musí instalovat a ne vždy je to od administrátora povoleno…Jednodušší je využití některé online služby. Představme si některé z nich:

Služba KeepVid je jednou z nich. Nabízí možnost uložení do několika formátů v různé kvalitě -FLV, MP4, WEBM – popř. umí stáhnout zvukovou stopu do MP3 či M4A. Použití je jednoduché – na Youtube najdete video, zkopírujete jeho link a vložíte do stránek KeepVid. Viz následující obrázek:

keepvid

 Další povedenou službou je SaveFrom.net. Zde je ještě jedna výhoda. Kromě transformace do rozličných formátů umí nejenom Youtube, ale i jiné úložiště, viz obrázek:

SaveFrom.net

Poslední službou, kterou si ukážeme je SaveDeo. Zde navíc ještě vidíte, kolik dat je třeba na požadovaný formát stáhnout – výhoda pro pomalejší připojení. Viz obrázek:

SaveDeo

Z těchto třech webů se již dá vybrat, vyzkoušejte, který downloader Vám sedí lépe a ten pak používejte:-)

Jak stáhnout video z Youtube bez nutnosti instalace dalších programů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek