>

Jak stáhnout video z Youtube bez nutnosti instalace dalších programů?

Určitě to znáte. Na Youtube najdete nějaký videoklip, nebo dnes i třeba rozsáhlejší video – seriál či výukový materiál. A potřebovali jste si ho uložit na disk. Youtube jako takové nic samo o sobě nenabízí. Je to logické, do videí se vkládají reklamy, takže záměrem Youtube je, aby uživatel vždy video sledoval online. Nicméně mobilní internet ještě není na takové úrovni a někdy je zkrátka jednodušší si video prostě uložit k sobě – na pevný disk nebo třeba flash disk.

Jsou na to i specializované programy, ty se ovšem musí instalovat a ne vždy je to od administrátora povoleno…Jednodušší je využití některé online služby. Představme si některé z nich:

Služba KeepVid je jednou z nich. Nabízí možnost uložení do několika formátů v různé kvalitě -FLV, MP4, WEBM – popř. umí stáhnout zvukovou stopu do MP3 či M4A. Použití je jednoduché – na Youtube najdete video, zkopírujete jeho link a vložíte do stránek KeepVid. Viz následující obrázek:

keepvid

 Další povedenou službou je SaveFrom.net. Zde je ještě jedna výhoda. Kromě transformace do rozličných formátů umí nejenom Youtube, ale i jiné úložiště, viz obrázek:

SaveFrom.net

Poslední službou, kterou si ukážeme je SaveDeo. Zde navíc ještě vidíte, kolik dat je třeba na požadovaný formát stáhnout – výhoda pro pomalejší připojení. Viz obrázek:

SaveDeo

Z těchto třech webů se již dá vybrat, vyzkoušejte, který downloader Vám sedí lépe a ten pak používejte:-)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


− 2 = pět

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr