Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Navštivte Aqualand Moravia

V nenápadné jihomoravské obci Pasohlávky byste asi netipovali, že sídlí nejmodernější relaxační centrum v republice, ale již od roku 2013, kdy byl otevřen Aquland Moravia tomu tak je.

Aquapark v Pasohlávkách je už svojí rozlohou obrovský, naplněný nejen několika bazény, ale především nepřeberným množstvím různých atrakcí, což ocení převážně mladí lidé.

Právě v atrakcích spočívá největší potenciál tohoto aquaparku, jejich délka je tu až dva kilometry.

Čeká na vás několik tobogánů, skluzavek, včetně těch úzkých vysokorychlostních nebo také moderní U-rampa. Nečekejte ale plynulý provoz, zejména o víkendech se dají očekávat velmi dlouhé fronty.

Velkým fenoménem se zdá být jezdění na tobogánech na člunech. Atrakce v Aqualand Moravia jsou také většinou pro více lidí, takže návštěva je vhodná spíše ve skupinách.

I bazény mohou veřejnost zaujmout. V tom „hlavním“ bazénu dosahuje voda 30° C, podobně se v hlavní hale nachází také dětský  bazén s teplotou 32° C.

Dále jsou tam dva relaxační bazény a whirpooly s teplotou vody 35° C, kde si můžete užívat v ráji bublinek, součástí bazénů je pochopitelně perličková masáž.

Ovšem i pro klidnější relaxaci je Aquland Moravia jako stvořený. Součástí budovy je také Wellnes Forum Romanum, což je unikátní areál 24 saun či různých procedur, najdete zde jmenovitě: caldarium, finskou saunu, infrasaunu, biosaunu, laconium, solnou lázeň, parní lázeň, ledovou studnu, Hammam, kryokomoru, koupelové vany Balneo, whirpool či Kneipovu lázeň.

Úžasným zážitkem je také návštěva venkovního bazénu na střeše aquaparku s výhledem na Pálavu (pojmenováno jako Pálava POOL), lehnout si můžete v přilehlé aroma odpočívárně či tepidariu.

Vstup do této wellnesové části vás přijde na stokorunový příplatek, počítejte také s tím, že se jedná o bezplavkovou zónu, takže po příchodu dostanete na půjčení prostěradlo, které si v převlékací kabince dáte kolem nahého těla.

Na návštěvu Aqualand Moravia je lepší si vyhradit celý den, který můžete zakončit v restauraci, která je součástí budovy aquaparku.

Navštivte Aqualand Moravia
Přesunout se na začátek