Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Možná si pamatujete na film Agent v sukni, který je defakto takovým prvním dílem, i když na sebe nijak dějově nenavazují a společné spolu mají jen komika Martina Lawrence (Velká máma), kterého můžete mimo jiné znát například z Mizerů, kde hrál po boku Willa Smitha.

Stručné shrnutí o čem tento díl je najdete v citaci a jako zdroj mi posloužilo HBO.

Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta (Brendan T. Jackson). Martin Lawrence se vrací jako agent FBI Malcolm Turner a jeho alter-ego Big Momma (Agent v sukni). Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení – v dívčí škole umění. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je.

Popravdě, po shlédnutí celého filmu jsem by docela zklamán, jelikož jsem očekával od této komedie něco víc a více vtipných scének. Martina Lawrence mám jako herce a komika rád, přesto zde tedy nic moc a jak se říká, opakovaný vtip není vtipem a podle mě k natočení a oprášení Velké mámy dojít nemuselo. První kousek se mi líbil mnohem víc a i jsem se u něj lépe pobavil.

Přesto netvrdím, že se na toto nedá kouknout vůbec a je to absolutní ztráta času, jen pokud se rozhodnete tento film též shlédnout, opravdu nemějte velké očekávání, jinak budete zklamaný jako já.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn
Přesunout se na začátek