>

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

Možná si pamatujete na film Agent v sukni, který je defakto takovým prvním dílem, i když na sebe nijak dějově nenavazují a společné spolu mají jen komika Martina Lawrence (Velká máma), kterého můžete mimo jiné znát například z Mizerů, kde hrál po boku Willa Smitha.

Stručné shrnutí o čem tento díl je najdete v citaci a jako zdroj mi posloužilo HBO.

Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta (Brendan T. Jackson). Martin Lawrence se vrací jako agent FBI Malcolm Turner a jeho alter-ego Big Momma (Agent v sukni). Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení – v dívčí škole umění. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je.

Popravdě, po shlédnutí celého filmu jsem by docela zklamán, jelikož jsem očekával od této komedie něco víc a více vtipných scének. Martina Lawrence mám jako herce a komika rád, přesto zde tedy nic moc a jak se říká, opakovaný vtip není vtipem a podle mě k natočení a oprášení Velké mámy dojít nemuselo. První kousek se mi líbil mnohem víc a i jsem se u něj lépe pobavil.

Přesto netvrdím, že se na toto nedá kouknout vůbec a je to absolutní ztráta času, jen pokud se rozhodnete tento film též shlédnout, opravdu nemějte velké očekávání, jinak budete zklamaný jako já.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr