>

Recenze filmu Teror

Teror, ve kterém hraje Nicolas Cage a Nicole Kidman z těch známějších herců.

Kyle (Nicolas Cage) a Sarah Millerovi (Nicole Kidman) mají vše: přepychový dům u vody, exkluzivní auta i to, čemu se říká romantický vztah. Kyle, který je diamantovým makléřem, se právě vrátil z obchodní cesty a hned ho čeká terapie šokem: do jeho domu vtrhnou čtyři maskovaní lupiči s jediným odhodláním – dostat se po dobrém či po zlém do trezoru plného diamantů. Je zde vůbec místo pro hrdinství?

Jak už jste si mohli přečíst stručný popis děje filmu v citaci, tak musím dodat, že se mi film tentokrát moc nezamlouval a například jeho hodnocení na CSFD.cz (51%) je velmi, ale velmi nadhodnocené. Nicolas Cage má povětšinou dobré filmy, ale tento patří do škatulky nic moc. Dějově mi to značně připomíná vykradení již natočených filmů a z toho uplácaný tento.

Ozbrojená parta se dostane lehce do baráku, který je zabezpečen pomalu lépe jak vězení, žádají vydání diamantů ze sejfu, majitel to odmítá dobrých 30 minut filmu a když ho konečně otevře, tak světe div se, nic v něm není. Majitel je totálně švorc a ozbrojence tlačí čas, jelikož sami dluží peníze nějakému drogovému bossovi.

Na to, že se mělo jednat o krimi/thriller, který trvá 91 minut, tak Teror doslova postrádá teror a je to 91 minut nudy. Jediná pozitivní věc je, že se něco málo zajímavého dozvíte o diamantech, jelikož se ve filmu více kecá, než cokoliv koná.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr