Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Recenze filmu Teror

Teror, ve kterém hraje Nicolas Cage a Nicole Kidman z těch známějších herců.

Kyle (Nicolas Cage) a Sarah Millerovi (Nicole Kidman) mají vše: přepychový dům u vody, exkluzivní auta i to, čemu se říká romantický vztah. Kyle, který je diamantovým makléřem, se právě vrátil z obchodní cesty a hned ho čeká terapie šokem: do jeho domu vtrhnou čtyři maskovaní lupiči s jediným odhodláním – dostat se po dobrém či po zlém do trezoru plného diamantů. Je zde vůbec místo pro hrdinství?

Jak už jste si mohli přečíst stručný popis děje filmu v citaci, tak musím dodat, že se mi film tentokrát moc nezamlouval a například jeho hodnocení na CSFD.cz (51%) je velmi, ale velmi nadhodnocené. Nicolas Cage má povětšinou dobré filmy, ale tento patří do škatulky nic moc. Dějově mi to značně připomíná vykradení již natočených filmů a z toho uplácaný tento.

Ozbrojená parta se dostane lehce do baráku, který je zabezpečen pomalu lépe jak vězení, žádají vydání diamantů ze sejfu, majitel to odmítá dobrých 30 minut filmu a když ho konečně otevře, tak světe div se, nic v něm není. Majitel je totálně švorc a ozbrojence tlačí čas, jelikož sami dluží peníze nějakému drogovému bossovi.

Na to, že se mělo jednat o krimi/thriller, který trvá 91 minut, tak Teror doslova postrádá teror a je to 91 minut nudy. Jediná pozitivní věc je, že se něco málo zajímavého dozvíte o diamantech, jelikož se ve filmu více kecá, než cokoliv koná.

Recenze filmu Teror
Přesunout se na začátek