>

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Když bych měl tento díl srovnat s minulým dílem, který měl název Mission: Impossible III, tak jsem se rozhodně více bavil a celkově na mě tento nový díl udělal dobrý dojem. Kromě Toma Cruise, bez kterého bych si film nedokázal představit byl podle mě i dobrý tah s angažováním anglického komika Simona Pegga (Paul, Soumrak mrtvých).

Tak a teď něco málo o tom, o čem tento díl vlastně je a k tomu si opět dovolím v citaci použít oficiální text distributora v citaci.

Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu.

A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč vyhlášením „Ghost Protocolu“, čímž ji odřízne od zdrojů, zázemí, podpory a z jejích členů udělá lidi na odstřel. To rozhodně není přehánění, krátce po tomto byrokratickém úderu umírá násilnou smrtí její oficiální šéf (Tom Wilkinson).

Ethan Hunt se proto pokusí o nemožné. Společně s trojicí věrných a odhodlaných kolegů (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) se pokusí najít pachatele útoku a smýt tak ze sebe veškerou vinu. Jak bylo řečeno už v úvodu, tahle mise bude skutečně nesplnitelná.

A na závěr, ještě než přidám trailer k filmu, mohu s klidným svědomím doporučit Mission: Impossible – Ghost Protocol opravdu každému z vás, kdo má alespoň trochu rád akční filmy, nechce se nudit a rád vidí i nějaký ten vymakaný technologický kousek, jelikož těch tam zrovna málo použito není! ;-)

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr