Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Když bych měl tento díl srovnat s minulým dílem, který měl název Mission: Impossible III, tak jsem se rozhodně více bavil a celkově na mě tento nový díl udělal dobrý dojem. Kromě Toma Cruise, bez kterého bych si film nedokázal představit byl podle mě i dobrý tah s angažováním anglického komika Simona Pegga (Paul, Soumrak mrtvých).

Tak a teď něco málo o tom, o čem tento díl vlastně je a k tomu si opět dovolím v citaci použít oficiální text distributora v citaci.

Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu.

A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč vyhlášením „Ghost Protocolu“, čímž ji odřízne od zdrojů, zázemí, podpory a z jejích členů udělá lidi na odstřel. To rozhodně není přehánění, krátce po tomto byrokratickém úderu umírá násilnou smrtí její oficiální šéf (Tom Wilkinson).

Ethan Hunt se proto pokusí o nemožné. Společně s trojicí věrných a odhodlaných kolegů (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) se pokusí najít pachatele útoku a smýt tak ze sebe veškerou vinu. Jak bylo řečeno už v úvodu, tahle mise bude skutečně nesplnitelná.

A na závěr, ještě než přidám trailer k filmu, mohu s klidným svědomím doporučit Mission: Impossible – Ghost Protocol opravdu každému z vás, kdo má alespoň trochu rád akční filmy, nechce se nudit a rád vidí i nějaký ten vymakaný technologický kousek, jelikož těch tam zrovna málo použito není! ;-)

Mission: Impossible – Ghost Protocol
Přesunout se na začátek