>

Chcete půjčku a nemáte účet v bance? Jde to bez problému

Lidé si půjčují peníze od nepaměti a nic se na tom nezmění ani v budoucnu. Ovšem trh s úvěry se neustále vyvíjí a proměňuje, legislativa vyspěla a stoupla finanční gramotnost samotných Čechů. Lidé si už jen tak nepůjčují, jsou obezřetní a umí porovnávat, která půjčka je výhodná a která ne a úvěry si sjednávají jen u renomovaných finančních institucí. Poskytovatelé půjček se proto snaží co nejvíce vyhovět požadavkům klientů a vytvořit co nejjednodušší podmínky pro získání půjčky. Nebankovní společnosti mají pochopení pro problematickou situaci svých zákazníků a chtějí se jim co nejvíce přiblížit. Proč tedy nevyužít lepší možnosti úvěrů, když se sami nabízí? Nové úvěrové produkty vám vyplatí půjčku na anonymní platební kartu, hotovost si můžete vyzvednout v trafice a nebo na čerpací stanici. A to vše jednoduše a snadno.

 Půjčka v chytrém mobilu

 Žijeme v době internetu a kdo se neumí pohybovat v online prostředí jakoby nebyl. Éra chytrých mobilů způsobila, že máme neustálý přístup k bankovnímu účtu a dokonalý přehled o svých financích. Bezkontaktní platby jsou již samozřejmostí stejně jako anonymní platební karty, které nejsou propojeny s účtem v bance. Nabídka nejrůznějších finančních produktů je natolik široká, že si vybere skutečně každý. Ani pro půjčku už nepůjdete do banky, ale porozhlédnete se na stránkách internetu, kde vám s výběrem poradí a pomohou tzv. srovnávače půjček. Okamžitou finanční výpomoc nabízejí zejména mikropůjčky, některé lze získat i úplně zdarma, bez poplatku. Stačí vzít do ruky chytrý telefon, vyplnit příslušný online formulář a půjčka je vaše. Rychlá půjčka bez bankovního účtu vás nenechá bez prostředků ani během víkendu, spolehnout se na ni můžete až 24 hodin denně. Přitom se zcela obejdete bez účtu v bance, nikdo nebude vědět, že si berete půjčku. Hotovost si necháte vyplatit třeba na čerpací stanici a nebo na anonymní platební kartu. Půjčka bez bankovního účtu je kolikrát levnější než kreditní karta, kde se vám výběr z bankomatu pořádně prodraží.

Půjčka na platební kartu

Některé finanční transakce bez platební karty prostě neuskutečníte, a proto je stejně důležitá jako bankovky v peněžence. Na internetu s hotovostí nenakoupíte a zaplatit na terminálu u obchodníků pouhým pípnutím je více než pohodlné a rychlé. Platební karty však již dnes nevydávají jen bankovní domy jako finanční produkt k běžnému účtu, ale lze je pořídit i jiným způsobem. Anonymní platební kartu si například zakoupíte v široké distribuční sítitrafik. Je opatřena logem společnosti MasterCard a má úplně stejnou funkci jako její bankovní kolegyně. V případě nedostatku financí si můžete nechat na ni vyplatit půjčku. Vzhledem k tomu, že není nijak propojena s bankovním účtem, je pro vás dokonalou zárukou bezpečnosti nejen v online prostředí, ale i kdekoli jinde.

Využít netradiční možnosti vyplacení půjčky je vždy na místě, když chcete zůstat v anonymitě třeba před partnerem nebo rodinou. Pokud z nějakého důvodu účet v bance nemáte, pak je i pro vás půjčka bez bankovního účtu řešením jakékoli finanční krize.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr