Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Chcete půjčku a nemáte účet v bance? Jde to bez problému

Lidé si půjčují peníze od nepaměti a nic se na tom nezmění ani v budoucnu. Ovšem trh s úvěry se neustále vyvíjí a proměňuje, legislativa vyspěla a stoupla finanční gramotnost samotných Čechů. Lidé si už jen tak nepůjčují, jsou obezřetní a umí porovnávat, která půjčka je výhodná a která ne a úvěry si sjednávají jen u renomovaných finančních institucí. Poskytovatelé půjček se proto snaží co nejvíce vyhovět požadavkům klientů a vytvořit co nejjednodušší podmínky pro získání půjčky. Nebankovní společnosti mají pochopení pro problematickou situaci svých zákazníků a chtějí se jim co nejvíce přiblížit. Proč tedy nevyužít lepší možnosti úvěrů, když se sami nabízí? Nové úvěrové produkty vám vyplatí půjčku na anonymní platební kartu, hotovost si můžete vyzvednout v trafice a nebo na čerpací stanici. A to vše jednoduše a snadno.

 Půjčka v chytrém mobilu

 Žijeme v době internetu a kdo se neumí pohybovat v online prostředí jakoby nebyl. Éra chytrých mobilů způsobila, že máme neustálý přístup k bankovnímu účtu a dokonalý přehled o svých financích. Bezkontaktní platby jsou již samozřejmostí stejně jako anonymní platební karty, které nejsou propojeny s účtem v bance. Nabídka nejrůznějších finančních produktů je natolik široká, že si vybere skutečně každý. Ani pro půjčku už nepůjdete do banky, ale porozhlédnete se na stránkách internetu, kde vám s výběrem poradí a pomohou tzv. srovnávače půjček. Okamžitou finanční výpomoc nabízejí zejména mikropůjčky, některé lze získat i úplně zdarma, bez poplatku. Stačí vzít do ruky chytrý telefon, vyplnit příslušný online formulář a půjčka je vaše. Rychlá půjčka bez bankovního účtu vás nenechá bez prostředků ani během víkendu, spolehnout se na ni můžete až 24 hodin denně. Přitom se zcela obejdete bez účtu v bance, nikdo nebude vědět, že si berete půjčku. Hotovost si necháte vyplatit třeba na čerpací stanici a nebo na anonymní platební kartu. Půjčka bez bankovního účtu je kolikrát levnější než kreditní karta, kde se vám výběr z bankomatu pořádně prodraží.

Půjčka na platební kartu

Některé finanční transakce bez platební karty prostě neuskutečníte, a proto je stejně důležitá jako bankovky v peněžence. Na internetu s hotovostí nenakoupíte a zaplatit na terminálu u obchodníků pouhým pípnutím je více než pohodlné a rychlé. Platební karty však již dnes nevydávají jen bankovní domy jako finanční produkt k běžnému účtu, ale lze je pořídit i jiným způsobem. Anonymní platební kartu si například zakoupíte v široké distribuční sítitrafik. Je opatřena logem společnosti MasterCard a má úplně stejnou funkci jako její bankovní kolegyně. V případě nedostatku financí si můžete nechat na ni vyplatit půjčku. Vzhledem k tomu, že není nijak propojena s bankovním účtem, je pro vás dokonalou zárukou bezpečnosti nejen v online prostředí, ale i kdekoli jinde.

Využít netradiční možnosti vyplacení půjčky je vždy na místě, když chcete zůstat v anonymitě třeba před partnerem nebo rodinou. Pokud z nějakého důvodu účet v bance nemáte, pak je i pro vás půjčka bez bankovního účtu řešením jakékoli finanční krize.

Chcete půjčku a nemáte účet v bance? Jde to bez problému
Přesunout se na začátek