>

Co dělat, když se pokazí display u čtečky elektronických knih?

Asi nic, bez ohledu, jak se Vám to stane. Já se čtečkou nic nedělal a najednou si jdu večer číst rozečtený román a funguje jen půlka obrazovky. Zbytek je rozmazaný, resp. zčárovatělý, takže nefunguje. Tak si říkám hurá, dostal jsem ji teď na Vánoce, takže je v záruce. Jenže ejhle – na display se záruka asi nevztahuje. Což je škoda, protože display čtečky je asi to první, co bych řekl že je nejzranitelnější.

Jinak jsem s ní byl maximálně spokojen. Na reklamaci ji tedy nesla přítelkyně, a tam jí již dopředu řekli, že to patrně neuznají. Ledaže by prý byla bouchlá baterie, co dokáže ten display prolomit. Takže jedna rada do života – pokud s ní třísknete nebo na ni sednete nebo ji zlomíte v baťůžku, ani to tam nenoste. Ale pokud k tomu došlo samovolně – stejně Vám to neuznají. Existuje plán B, čtečku prostě kuchnout, vytáhnout baterku, nějak ji vyzkratovat (autobaterie, z nějakého zdroje) opatrně zabalit zpět a jít na reklamaci.

To není návod pro ty, co si ji poškodili sami, ale pro ty, co si sedli večer o půl desáté a zbývá jim 30 stránek do konce knížky a přitom s ní nic nedělali.  Jako nic špatného.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  


7 − čtyři =

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr