Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Co dělat, když se pokazí display u čtečky elektronických knih?

Asi nic, bez ohledu, jak se Vám to stane. Já se čtečkou nic nedělal a najednou si jdu večer číst rozečtený román a funguje jen půlka obrazovky. Zbytek je rozmazaný, resp. zčárovatělý, takže nefunguje. Tak si říkám hurá, dostal jsem ji teď na Vánoce, takže je v záruce. Jenže ejhle – na display se záruka asi nevztahuje. Což je škoda, protože display čtečky je asi to první, co bych řekl že je nejzranitelnější.

Jinak jsem s ní byl maximálně spokojen. Na reklamaci ji tedy nesla přítelkyně, a tam jí již dopředu řekli, že to patrně neuznají. Ledaže by prý byla bouchlá baterie, co dokáže ten display prolomit. Takže jedna rada do života – pokud s ní třísknete nebo na ni sednete nebo ji zlomíte v baťůžku, ani to tam nenoste. Ale pokud k tomu došlo samovolně – stejně Vám to neuznají. Existuje plán B, čtečku prostě kuchnout, vytáhnout baterku, nějak ji vyzkratovat (autobaterie, z nějakého zdroje) opatrně zabalit zpět a jít na reklamaci.

To není návod pro ty, co si ji poškodili sami, ale pro ty, co si sedli večer o půl desáté a zbývá jim 30 stránek do konce knížky a přitom s ní nic nedělali.  Jako nic špatného.

Co dělat, když se pokazí display u čtečky elektronických knih?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek