>

Expendables: Postradatelní 2

Pokud by jste měli dvd v ruce, tak na zadní straně najdete od distributora tento popisující text, co je v citaci níže.

Stará známá banda Postradatelných Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunner Jensen (Dolph Lundgren), Toll Road (Randy Couture) a Hale Caesar (Terry Crews) se dají opět dohromady poté, co je tajný agent CIA Church (Bruce Willis) povolá, aby jim zadal zdánlivě jednoduchou zakázku.

K partičce se přidávají i noví členové Billy the Kid (Liam Hemsworth) a Maggie (Yu Nan) jako první žena v týmu Postradatelných. Ačkoliv úkol vypadá velice jednoduše, samotná akce se příliš nevydaří a jeden člen Postradatelných během ní dokonce zemře a to dost nepěknou smrtí.

Jeho parťáci se ho rozhodnou pomstít přímo na místě, tedy na nepřátelském území, kde mají pouze mizivou šanci na úspěch. Postradatelným se podaří rozpoutat peklo na zemi, na které se mimochodem válí i pět tun čistého plutonia, které by naši planetu hravě vychýlilo z osy.

Tuhle třaskavou směs musí zajistit dřív, než bude pozdě. To je ovšem brnkačka ve srovnání se šťavnatou pomstou za kamarádovu smrt.

Kdo už viděl jedničku, tak ví, že se jedná o celkem koukatelnou akční záležitost, která je plná akčních důchodců :-D. O proti prvnímu dílu ve dvojce máte možnost vidět v akci také Chucka Norrise, který jak už to bývá a koluje o tom nespočet různých vtipů, zachrání a zabije kde koho naprosto sám bez cizí pomoci ;-). Dále tu oproti jedničce uvidíte Jeana-Clauda Van Damma, který tu hraje padoucha, proti kterému právě parta Postradatelných jde.

Myslím si, že film nemá cenu jakkoliv více popisovat a je lepší, když ho každý shlédne sám. Expendables: Postradatelní 2 potěší každého příznivce co má rád kombinaci akčnosti, kterou prolíná i notná dávka dobrých hlášek, u kterých se divák zasměje ;-). V roce 2014 se má údajně točit třetí pokračování (pokud důchodci již důchodci nelehnou popelem ;-)) a osobně jsem na něj hodně zvědav. Pokud by trojka byla alespoň z části stejná jako jednička s dvojkou, tak by to rozhodně nebylo na škodu :-).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr