Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Film Ďábel v těle

Ďábel v těle, na který jsem včera večer koukal :-D.

Konec srandy a zpět k filmu. Pokud možno, tak se tomuto rádoby hororu vyhněte, ať zbytečně neztratíte 83 minut koukáním na blbost jako já. Tento film je další ukázková slátanina několika filmů v jeden. Jsou v něm použité prvky ze Záhady Blair Witch, tak trochu i z filmů Poslední vymýtání ďábla, Anděl smrti a částečně jsem tam viděl i Paranormal Activity.

DOPORUČUJI: Müsli, sluchátka, fitness doplňky, suplementy a funkční prádlo.

Podle oficiálního popisu děje filmu to zase tak strašně nevypadalo, i když to defakto nikdy, no posuďte sami.

Isabella (Fernanda Andrade) má trauma. Z její matky se před několika lety tři lidé pokusili v amatérských podmínkách vymést ďábla a ona (nebo zlá bytost v ní) je brutálně připravila o život. Jako mimořádně těžký případ byla ze Spojených států převezena do psychiatrické léčebny v Římě, kde od té doby živoří v neustálém utlumení sedativy.

Isabella se rozhodne vyřešit tragickou kapitolu v rodinné historii a v doprovodu kameramana se za matkou vydá, aby zjistila, co se tehdy doopravdy stalo. První setkání po letech ale její trauma ještě víc prohloubí. Matka je očividně nepříčetná a nepoznává ji, a proto se Isabella rozhodne proniknout do tajů exorcismu, aby ji a také sebe zachránila.

Seznámí se se dvěma knězi, kteří navštěvují přednášky na vatikánské církevní škole, jež se tomuto temnému oboru věnuje. Ti se jí rozhodnou pomoci a díky tomu se ocitnou v předpokoji míst, kde se dějí věci tak kruté, že se jim lidský mozek zdráhá uvěřit. Oni dostanou šanci vyzkoušet si je na vlastní kůži.

Film není ani kdovíjak herecky obsazený a jediný, kdo mi přišel trochu povědomí byla představitelka Isabelly, kterou hraje Fernanda Andrade. Tu znám podle ksichtíku z různých kriminálek. Jméno jsem si musel popravdě dohledat, protože zase tak známá není. Ostatní herci, ti hlavnější mi byli též trochu povědomí a až po shlédnutí jsem zjistil, že se též občas mihly v různých kriminálkách.

Přidávám i jako již tradičně trailer, který by vám mohl napovědět o filmu více a případně si na něj udělat svůj lepší názor jak já. Já bych tedy film nikomu nedoporučil ani náhodou.

Film Ďábel v těle
Přesunout se na začátek