>

Film Ďábel v těle

Ďábel v těle, na který jsem včera večer koukal :-D.

Konec srandy a zpět k filmu. Pokud možno, tak se tomuto rádoby hororu vyhněte, ať zbytečně neztratíte 83 minut koukáním na blbost jako já. Tento film je další ukázková slátanina několika filmů v jeden. Jsou v něm použité prvky ze Záhady Blair Witch, tak trochu i z filmů Poslední vymýtání ďábla, Anděl smrti a částečně jsem tam viděl i Paranormal Activity.

DOPORUČUJI: Müsli, sluchátka, fitness doplňky, suplementy a funkční prádlo.

Podle oficiálního popisu děje filmu to zase tak strašně nevypadalo, i když to defakto nikdy, no posuďte sami.

Isabella (Fernanda Andrade) má trauma. Z její matky se před několika lety tři lidé pokusili v amatérských podmínkách vymést ďábla a ona (nebo zlá bytost v ní) je brutálně připravila o život. Jako mimořádně těžký případ byla ze Spojených států převezena do psychiatrické léčebny v Římě, kde od té doby živoří v neustálém utlumení sedativy.

Isabella se rozhodne vyřešit tragickou kapitolu v rodinné historii a v doprovodu kameramana se za matkou vydá, aby zjistila, co se tehdy doopravdy stalo. První setkání po letech ale její trauma ještě víc prohloubí. Matka je očividně nepříčetná a nepoznává ji, a proto se Isabella rozhodne proniknout do tajů exorcismu, aby ji a také sebe zachránila.

Seznámí se se dvěma knězi, kteří navštěvují přednášky na vatikánské církevní škole, jež se tomuto temnému oboru věnuje. Ti se jí rozhodnou pomoci a díky tomu se ocitnou v předpokoji míst, kde se dějí věci tak kruté, že se jim lidský mozek zdráhá uvěřit. Oni dostanou šanci vyzkoušet si je na vlastní kůži.

Film není ani kdovíjak herecky obsazený a jediný, kdo mi přišel trochu povědomí byla představitelka Isabelly, kterou hraje Fernanda Andrade. Tu znám podle ksichtíku z různých kriminálek. Jméno jsem si musel popravdě dohledat, protože zase tak známá není. Ostatní herci, ti hlavnější mi byli též trochu povědomí a až po shlédnutí jsem zjistil, že se též občas mihly v různých kriminálkách.

Přidávám i jako již tradičně trailer, který by vám mohl napovědět o filmu více a případně si na něj udělat svůj lepší názor jak já. Já bych tedy film nikomu nedoporučil ani náhodou.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Září 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr