Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Film Navždy spolu

Navždy spolu a i když nejsem přímo milovník těchto filmů, tak musím uznat, že jde o poměrně zdařilý kousek, který je natočený podle zkutečné události.

Nikdy bych se nechtěl dostat do pozice představitele hlavní role, jelikož si to moc dobře nedokážu představit a musí to být více než strašné. Ale, abych zbytečně nenapínal o co ve filmu vlastně jde, tak vám sem v citaci dávám oficiální text distributora.

Co kdyby vás ten, koho milujete, doslova a do písmene nepoznával? Věděli byste, jak si jeho srdce získat podruhé? Paige (Rachel McAdams) a Leo (Channing Tatum) představují mladé novomanžele, kteří jsou do sebe až po uši zamilovaní a žijí spokojeným životem umělců v Chicagu.

Jedné zimní noci se při vánici stanou účastníky dopravní nehody. Leo ji přečká bez úhony, ale úraz hlavy připraví Paige o veškeré vzpomínky na vztah s manželem. Když se probere z kómatu, je pro ni Leo cizí člověk.

Leo se náhle ocitá v bolestné situaci člověka, který je nucen znovu zažehnout lásku, na kterou čekal celý život, a získat si srdce své manželky ještě jednou. Z Paige se po duševní stránce stala znovu mladá studentka práv, kterou byla před pěti lety, ještě než potkala Lea a vydala se po cestě umění.

Zdánlivě během okamžiku přestala být ženou, kterou Leo znal, a kromě toho nepoznává nic ze svého současného života. Když se zdá, že je šance na to, že se jí paměť vrátí, takřka mizivá, je Leo nucen čelit svým nejhorším obavám – pomyšlení na to, že přišel o svou životní lásku a svou jedinou rodinu.

Jelikož se nevzdává, rozhodne se začít znovu a chovat se k Paige tak, jako by se právě poznali, s nadějí, že jelikož se do sebe už jednou zamilovali, podaří se jim to znovu. Je to výzva, která prověří vše, čemu kdy věřil o lásce, o sobě a o posvátném slibu, který je součástí každého svatebního obřadu: slibu, že manželé zůstanou navždy spolu.

Když se podívám na herecké obsazení, tak není kdovíjak velké, přesto jsem poznal oba hlavní představitele a to jak Rachel McAdams (díky komedii Nesvatbovi), tak i Channinga Tatuma (z filmu Coach Carter). Po shlédnutí mě zajímalo, jak je tento film všeobecně hodnocen, jelikož mě se líbil, což je už co říct. Po shlédnutí CSFD.cz jsem zjistil, že nejsem rozhodně sám, komu se líbí a svědčí o tom i hodnocení 71% z více jak 3 700 hodnocení!

104 minut plných dramatické romantiky neuškodí nikomu, schválně shlédněte a uvidíte ;-). Když jsem to přežil já, tak už každý 😀

Film Navždy spolu
Přesunout se na začátek