>

Film Divoši

Mimo seriálů jsem shlédl i další film na dvd s názvem Divoši, o kterém je i tento dnešní článek ;-).

Pokud by jste měli dvd v ruce, dozvěděli by jste se z něj následující informace o filmu, co jsou níže v citaci.

Trojnásobný držitel Oscara Oliver Stone přináší velkofilm plný napětí a vzrušení. V nablýskaném kalifornském přímořském městečku dva nejlepší kamarádi s úspěchem obchodují s marihuanou, což neunikne pozornosti brutálního mexického kartelu.

Přátelé se ocitají uprostřed války, ze které podle všeho nemůžou vyjít vítězně, přesto se do nerovného souboje vrhají, aby ochránili dívku, kterou oba milují.

V hlavních rolích filmu se představují Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Benicio del Toro a Salma Hayek.

Po shlédnutí (film je dlouhý 141 minut) musím říci, že to pro mě byla celkem nezáživná podívaná plná nudy a očekával jsem něco mnohem lepšího. Divoši mají na ČSFD.cz hodnocení 72%, které mi přijde naprosto mimo a reálně bych to viděl na 50 až 55%.

I samotný příběh (děj) filmu je takový všelijaký a příliš se mi nelíbil. Dva kamarádi, pěstitelé a prodejci marihuany se dělí (a to opravdu ve všech směrech) o jednu dívku, která oba údajně miluje. Následně na scénu vstupuje mexický drogový kartel, se kterým nechtějí spolupracovat a ten se je snaží donutit únosem jejich dívky, která si říká Ou.

Nechci být až příliš negativní (že se nelíbil mě neznamená, že to tak musí být u každého a nerad bych někoho třeba odradil), proto raději o filmu nic dalšího psát nebudu a bude lepší, když si názor vytvoříte sami jeho případným shlédnutím ;-).

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr