Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Plastová obuv? Trend současnosti!

Také sledujte aktuální módní trendy? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout plastové boty, které přináší značka Mel. Tato obuv se liší na první pohled, nicméně pro milovníky módních novinek je to jedinečná inspirace.

Z čeho se vlastně boty vyrábějí, dá se v nich pohodlně chodit, nebo je to jen krása na pohled? A co staré známe Crocsky? Pojďme si toto téma více přiblížit.

Nadčasovost a pohodlí – takové jsou boty Crocs

Plastová obuv není ve světě módy velkou novinkou. Každý z nás si jistě vybaví oblíbenou a hlavně pohodlnou obuv Crocs. Jenže tyto boty jsou vyrobené zejména pro pohodlí, ovšem design už poněkud pokulhává.

Proto se Crocsky staly spíše volnočasovou obuví, kterou nosíme na zahradu, doma nebo na dovolené u moře. Do práce nebo do města v nich vyrazí jen málokdo.

Boty Crocs patří mezi velmi kontroverzní trend, jedni je milují a druzí odsuzují. V současné době se značka snaží přinášet na trh také designově propracovanou obuv, kterou lze nosit také k letním šatům.

Jejich největší přednost tkví v maximálním pohodlí. Pokud investujete do opravdových Crocsek, a ne pouhé náhražky, kterou lze pořídit za pár korun u pouličních stánkařů, pak rozhodně nemůžete šlápnout vedle.

Jsou vyrobeny z patentovaného materiálu, který nese název Croslite. Tento materiál je podle výrobce vysoce odolný, odolává zejména vysokým teplotám, je prodyšný a má také antiseptické vlastnosti.

Noha se nepotí, boty nikde netlačí a přinášejí maximální komfort. Obuv Crocs často volí lidé, kteří celý den stojí na nohou.

Dejte přednost eleganci

Zejména ženy si potrpí u obuvi na design. Právě tím se nechala inspirovat značka obuvi Mel, která přináší také plastové boty, ale trochu jinak.

Tato značka je o dost méně známá, ale přesto velmi výjimečná a na trhu také není žádnou novinkou. Brazilská obuv Mel je vlastně mladší sestrou značky Mellisa.

Mel se může pochlubit velmi pěknými kousky, které jsou vyrobeny ze speciálního plastového materiálu Melfex. Tento materiál je velice příjemný, ale také krásně voní, podobně jako bonbóny.

Navíc přináší řadu dalších předností, neboť je hypoalergenní, recyklovatelný a dokonale se přizpůsobí vaší noze, což přináší jedinečné prožitky z chůze.

A jaké konkrétní boty pod značkou Mel můžete sehnat? Nejoblíbenější jsou baleríny, na které je radost pohledět. Na první pohled vypadají jako boty pro panenku, sladké, roztomilé a trochu netypické.

Pokud si tyto boty pořídíte, je třeba přizpůsobit tomu celkový outfit. Sladké balerínky v kombinaci se sportovním oblečením nebudou to pravé ořechové.

Nicméně baleríny nejsou jediným produktem obuvi Mel. Značka se zaměřuje také na originální a stylové holínky, ve kterých noha dýchá. Pokud nemáte holínky rádi z důvodu neustále zpocené nohy, pak vyzkoušejte plastové boty Mel.

Boty na podpatku by také neměly uniknout vaší pozornosti. Jsou symbolem něhy a krásy, v této obuvi budete naprosto nepřehlédnutelná.

Móda nebo nevkus?

I přestože plastové boty jsou nepochybně velice zajímavé a také pohodlné, stále vzbuzují mnoho rozporů. Obuv Mel je očividně vhodná zejména pro mladé ženy, protože tato „přeslazená“ obuv v podání paní ve středních letech asi nebude to pravé ořechové.

Crocsky zase neoslní příliš svým designem, i když v posledních letech je to o mnoho lepší. Přesto bychom se neměly nechat unést pouze svými negativními teoriemi. Není nic snazšího, než si boty prostě vyzkoušet.

Jedině tak budete moci objektivně posoudit, zda jde skutečně jen o reklamní tah, nebo o skvělou obuv, ve které budete jako v bavlnce.

Plastovou obuv oceníte nejvíce v letním období, kdy mohou nohy vlivem vysokých teplot natékat.

Plastová obuv? Trend současnosti!
Přesunout se na začátek