Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Dnes se mi do rukou dostal film Prci, prci, prcičky: Školní sraz, který jsem musel okamžitě shlédnout jako takovou oddechovou záležitost, než se pustím do dnešní práce. A rozhodně toho nelituji, jelikož je to vůbec jedna z nejlepších komedií, co jsem měl za poslední dobu možnost vidět.

I když se říká, že čím víc dílů nějaký film má, tím každý další stojí slušně řečeno za houby, ale v tomto případě to rozhodně neplatí. Prci, prci, prcičky: Školní sraz je již v pořadí osmý kousek s podtitulem prciček, ale po dlouhých devíti letech se do něj vrátila stará osvědčená parta, kterou jsme znali z dílů Prci, prci, prcičky, Prci, prci, prcičky 2 a Prci, prci, prcičky 3: Svatba.

Další díly byli později dělané ve stylu bratranců atd., což pro mě osobně nebylo zdaleka již ono. Prostě mi chyběli Jason Biggs, Alyson Hannigan, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Seann William Scott, Tara Reid, Mena Suvari a Eddie Kaye Thomas.

Tak a teď něco málo o tom, o čem je tento díl prciček. Obsah jsem si půjčil v citaci od distributora.

Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy.

Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno. Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník.

Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typicky blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil.

Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí.

Rozhodně tuto komedii vřele doporučuji všem a garantuji, že se po celou dobu, což je cca dvě hodiny nebudete ani chvíli nudit a naopak se budete skvěle bavit jako já. Přidávám na závěr i trailer k filmu ;-).

Prci, prci, prcičky: Školní sraz
Přesunout se na začátek