>

Recenze filmu Přizdisráči

Již dlouho jsem se nekoukl na nějaký film a jelikož jsem měl chuť shlédnout nějakou tu komedii, tak jsem se nechal zlákat na film se jménem Přizdis*áči. Trochu za to mohla i ČSFD.cz, kde tento film měl ještě nedávno hodnocení přes 80%, tak jsem si říkal, že by to mohla být bomba komedie. Dnes mám již naprosto jiný názor a i hodnocení tohoto filmu šlo rapidně dolů a dnes má již jen 60%.

Samotný děj či myšlenka filmu není ničím originálním a je to podle mě takový další pokus o prcičky na pláži, který moc nevyšel. Proto se mi již po několikáté potvrdilo to, že na nějaká hodnocení není dobré moc koukat a člověk si musí udělat svůj názor na film.

Teenagerská komedie z letních prázdnin, na které odjedou samozřejmě bez svých rodičů se odehrává na krétských plážích. Ubytovaní jsou snad v tom nejhorším hotelu, co je široko daleko. Navíc je to doslova banda 4 zoufalců, co jsou bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti.

Nemohu říci, že bych se u filmu nezasmál, přesto mě tento počin nějak moc nenadchl (možná jsem již na teenagera trochu postarší :-D) a kdybych ho měl hodnotit já, dal bych mu tak 45% ze 100%. Ale jak se říká, co člověk, to jiný názor a proto neberte tyto má slova nějak vážně a spíš si udělejte názor sami. Jediné, co opravdu mohu doporučit, nenechat koukat menší osazenstvo. Sprostými slovy se to ve filmu jen hemží.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr