Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Recenze filmu Přizdisráči

Již dlouho jsem se nekoukl na nějaký film a jelikož jsem měl chuť shlédnout nějakou tu komedii, tak jsem se nechal zlákat na film se jménem Přizdis*áči. Trochu za to mohla i ČSFD.cz, kde tento film měl ještě nedávno hodnocení přes 80%, tak jsem si říkal, že by to mohla být bomba komedie. Dnes mám již naprosto jiný názor a i hodnocení tohoto filmu šlo rapidně dolů a dnes má již jen 60%.

Samotný děj či myšlenka filmu není ničím originálním a je to podle mě takový další pokus o prcičky na pláži, který moc nevyšel. Proto se mi již po několikáté potvrdilo to, že na nějaká hodnocení není dobré moc koukat a člověk si musí udělat svůj názor na film.

Teenagerská komedie z letních prázdnin, na které odjedou samozřejmě bez svých rodičů se odehrává na krétských plážích. Ubytovaní jsou snad v tom nejhorším hotelu, co je široko daleko. Navíc je to doslova banda 4 zoufalců, co jsou bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti.

Nemohu říci, že bych se u filmu nezasmál, přesto mě tento počin nějak moc nenadchl (možná jsem již na teenagera trochu postarší :-D) a kdybych ho měl hodnotit já, dal bych mu tak 45% ze 100%. Ale jak se říká, co člověk, to jiný názor a proto neberte tyto má slova nějak vážně a spíš si udělejte názor sami. Jediné, co opravdu mohu doporučit, nenechat koukat menší osazenstvo. Sprostými slovy se to ve filmu jen hemží.

Recenze filmu Přizdisráči
Přesunout se na začátek