Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Recenze filmu Tisíc slov

rvní film, který jsem viděl se jmenoval Tisíc slov a hrál v něm Eddie Murphy.

Eddie Murphy je většinou záruka dobré komedie, což tentokrát tedy moc neplatilo, alespoň pro mě ne a docela jsem z tohoto filmu zklamaný. Občas jsem se u něj sice trochu pousmál, ale přesto nic moc a od takového bývalého komediálního klasika, jakým je Eddie Murphy bych očekával popravdě o trochu víc.

A o čem že to film vlastně je? V citaci sem dávám oficiální text od distributora DVD.

Výřečný Jack McCall řekne cokoli, jen aby dosáhl svého. Když se ovšem pokusí podvést jednoho duchovního guru, zjistí, že jeho život závisí na kouzelném stromě o tisíci listech… jeden za každé slovo, které mu zbývá. Jack teď musí přestat mluvit a přijít na nějaký nekonvenční způsob komunikace, nebo to má spočítané. Sledujte, co dělá z filmu Tisíc slov vtipnou a příjemnou komedii, která nabízí všechno, co je třeba: „skvělé obsazení, skvělou zábavu a skvělý zážitek.“

Tisíc slov opět potvrdilo, že kariéra Eddieho již vzala za své a v pořádném filmu ho asi jen tak už neuvidíme. Poslední film, který se mi s ním jakžtakž líbil byl Dr. Dolittle, jenže to se psal rok 1998! V mém případě byl tento film špatná volba, ale tím samozřejmě neříkám, že někomu jinému se třeba líbit nemůže ;-)

Recenze filmu Tisíc slov
Přesunout se na začátek