Info365.cz

Informace o internetu, podnikání, financích a dalších zajímavostech pro každý den

Recenze filmu Žena v černém

Pro ty, co netuší co je to za film sem dávám v citaci oficiální text od distributora z DVD.

Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House.

Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob, jakým vražedný kruh přerušit.

Jak už jste se mohli z oficiálního textu všimnout, tak v tomto filmu hraje (Harry Potter) Daniel Radcliffe a popravdě je to trochu zvláštní ho vidět v jiné roli :-). Osobně si myslím, že roli v toto filmu získal hlavně kvůli svému jménu, jelikož nic extra zázračného z jeho umu v tomto snímku nečekejte. Ve filmu ještě hrají spíše neznámí herci: Ciarán Hinds, Janet McTeer, Liz White, Roger Allam, Shaun Dooley, David Burke.

Když se ale vrátím k samotnému ději, který se odehrává v dobách, kdy jezdily ještě parní lokomotivy. Jakmile vyrazí z Londýna na vesnici, tak tam se mu všichni snaží návštěvu domu vymluvit a dělají všechno možné proto, aby zase odjel. Vědí proč, jelikož s jeho příjezdem začnou opět umírat místní děti za tragických okolností.

Ženu v černém mohu vřele doporučit (mě se film celkem líbil) a garantovat i to, že se občas pěkně leknete. Nečekejte sice kdovíjaké scény, spíše takovou tu klasiku, kterou znáte již z jiných kousků, ale přesto pořád spolehlivě funguje ;-). Více prozrazovat nebudu a nechám to na vás, aby jste si udělali svůj názor a obrázek o filmu.

Recenze filmu Žena v černém
Přesunout se na začátek