>

Tlačítko repeat na YouTube

Kdybych vám někdy řekl, že jsem nikdy nepomyslel na to, že mi na známém portálu YouTube chybí tlačítko repeat pro opakované přehrávání videí/písniček, lhal bych vám. A pokud jste na tom stejně jako já, že váš oblíbený interpret vydá nový song a vás nebaví stále dokola tento song spouštět ručně klikáním na tlačítko play, mám pro vás dva mnou ověřená řešení, která si jistě oblíbíte.

První způsob je vhodný pro všechny uživatele bez ohledu na to, jaký webový prohlížeč používáte. Jedná se totiž o určitou webovou stránku, která vám zajistí, že se vámi oblíbené video bude neustále dokola přehrávat dokud ho nevypnete.

Na danou stránku můžete přejít přímo, a poté jen vyhledat to co budete chtít nebo další způsob je vaše video vyhledat na portálu YouTube a poté jen odkaz na přehrávané video doplnit slovem repeat. Přesněji by tedy ve finále měl odkaz vypadat takto: youtuberepeat.com/cesta k videu.

Mezi druhé řešení toho, jak vyřešit chybějící tlačítko patří plugin YouTube Repeat Chrome extension, který je určen především pro uživatele webového prohlížeče Chrome. Díky tomuto pluginu se vám pak u každého spuštěného videa na YouTube zobrazí na stránce navíc černá lišta pod videem s možnosti repeat on/off.

Já osobně preferuji druhé řešení a nemůžu si YouTube Repeat Chrome extension vynachválit.

Comments are closed.

Payment system on Pejpal.com
Registrace domén
Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Odkazy na zdroje

Snažíme se citovat zdroje svých informací co nejlépe. Občas některý z redaktorů může zapomenout, pak nás prosím kontaktujte. Pro nejvýraznější zdroje (které už pak uvádět nebudeme) zde máme trvalý odkaz na jejich web. Zdroje: Lukáš Visingr